نمایش فایل(تحقیق درباره تاسيسات)

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره تاسيسات را مشاهده می نمایید.
تحقیق درباره تاسيسات|1829185|rsc|تحقیق درباره تاسیسات,تاسیسات

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 33 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

ماشین تزریق نیاز به هوای فشرده به میزان حداکثر 8 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع دارند بنابراین نیاز به یک کمپرسور 400 لیتری می باشد.

برق اضطراری

به منظور تامین برق مورد نیاز قسمتی از فرایند تولید در مواقع قطع برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرایند تولید، دیزال ژنراتوری برای تولید 80 کیلووات در طرح پیش بینی می گردد.

سیستم سرد کن

آب مورد سیکل در خط تولید سرد شود که برای این منظور یک سیستم سرد کن مورد نیاز می باشد. سیستم سرد کن دارای پمپ آب برای گردش مجدد آب بوده و دارای 250 لیتری می باشد.

محاسبه نیروی انسانی مورد نیاز

کارائی هر سازمان تا حدود زیادی به مدیریت و کاربرد مؤثر منابع انسانی بستگی دارد. تعداد مشاغل و تنظیم شرح وظایف هر شغل در طبقات مختلف سازمان، از اصول اساسی تشکیلات یک واحد می باشد. مراحل اولیه طرح با برآورد نیروی انسانی و تعیین پست سازمانی همراه می باشدمطالب دیگر:
📖دانلود تحقیق در موردترموديناميك-تشكيل-ذرات-كاتاليست-Ni-براي-رشد-نانو-لوله-هاي-كر📖دانلود تحقیق در موردترموديناميكك 8 ص📖دانلود تحقیق در موردترمودینامیک و متغیرهای ماکروسکوپیک ، مانند فشار و دما و حجم📖دانلود تحقیق در موردترمودینامیک📖دانلود تحقیق در موردترموكوپل و كليد الكتريكي و مايكروفر (رشته برق)📖دانلود تحقیق در موردترمومتر - ترموستات📖دانلود تحقیق در موردترمينالوژي پايه و مفاهيم📖دانلود تحقیق در موردترمیستورها و تریستورها📖دانلود تحقیق در موردترور با رويكردي بر انديشه امام خميني📖دانلود تحقیق در موردترور در اسلام از ديدگاه قرآن و حديث📖دانلود تحقیق در موردترومپت داوطلبانه📖دانلود کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواه📖دانلود تحقیق در موردترویج و آموزش کشاورزی📖دانلود تحقیق در موردترویج کشاورزی📖دانلود تحقیق در موردتريستور-و-ساختمان-آن-16-ص📖دانلود تحقیق در موردترين روش هاي جوشكاري📖دانلود تحقیق در موردترک خوردگی بتن 60 ص📖دانلود تحقیق در موردترک های دیوار 8 ص📖دانلود تحقیق در موردترکمن دایره المعارفی📖دانلود تحقیق در موردترکيبات شيميايي چاي 12 ص📖دانلود تحقیق در موردترکیب بندی رنگ در معماری📖دانلود تحقیق در موردترکیب جامدات در وسایل مخلوط کن مختلف 16 ص📖دانلود تحقیق در موردترکیب جمعیتی ایران📖دانلود تحقیق در موردترکیب روشهای مبتنی بر مدل و پردازش چندباندی گفتار برای مقاوم سازی بازشناسی گفتار نسبت به نویز 16📖دانلود تحقیق در موردترکیبات دفاعی گیاهان