نمایش فایل(تحقیق درباره بلوغ و ناگهان همه چيز تغيير مي كند )

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره بلوغ و ناگهان همه چيز تغيير مي كند را مشاهده می نمایید.
تحقیق درباره بلوغ و ناگهان همه چيز تغيير مي كند |1775661|rsc| بلوغ,تحقیق درباره بلوغ و ناگهان همه چیز تغییر می کند ,بلوغ و ناگهان همه چیز تغییر می کند

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 38 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

هنگامي كه از افراد بزرگسال – چه مرد و زن – پرسيده مي شود كه شما دقيقاً‌ از چه زماني بالغ شده ايد معمولاً سر خود را تكان داده و پاسخي نا مشخص مي دهند ؛‌ « كلاس پنجم يا اول راهنمايي » آنها زمان يا اصولا ً‌ تاريخ دقيقي از آغاز بلوغ خود به خاطر ندارند . چرا اينطور است ؟

«بلوغ » روند تغيير و دگرگوني آرام و كند از پسر به مرد و از دختر به زن ، تبديل شدن است . در چنين شرايطي خوب متوجه مي شوي كه در تو اتفاقاتي در حال رخ دادن است . اما هر چه مي كوشي نمي تواني به طور دقيق مشخص كني كه اين اتفاقات چه هستند .

فقط تعدادي علامت پيدا مي شود :‌ جسم ، روان ، جهان بيني و ارتباطات تو با والدين و دوستانت همه دستخوش تغييرات فراوان مي شود . در اين شرايط جسم تو علايمي واضح و آشكار از خود نشان مي دهد و اين در حالي است كه به طور معمول ، رفتارهايت از نظر رواني غير عادي به نظر مي آيد . ممكن است اكنون خوردن شكلات هايي كه تا به حال هر قدر دلت مي خواست از آنها مي خوردي ، بدون اينكه حتي يك گرم به وزنت اضافه شود . باعث چاقي تو شوند . امكان دارد رشد تو بيش از حد باشد و در ميان همكلاسي هايت هيكلي درشت تر از همه داشته باشي . ممكن است خجالتي باشي و بدون اينكه رفتار نامناسبي از تو سر زده باشد صورتت از شرم سرخ شود . در شرايط بلوغ همه چيز ممكن است ؛‌و در ضمن همه چيز طبيعي هم هست .مطالب دیگر:
📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي مواد غذایی مواد پودری به ظرفیت 1200 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي مواد غذایی و گرانول به ظرفیت 1400تن📃دانلود طرح توجیهی: بستـه‌بنـدي خــرمـا با ظرفيت 5000 تن📃دانلود طرح توجیهی: بسته‌بنـدي گوشت قرمز با ظرفيت بسته بندي 1600 تن گوشت قرمز در سال📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي مواد غذایی پودر و گرانول به ظرفیت 1200 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي مواد غذایی پودر و گرانول به ظرفیت 2075 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته بندي چاي تي بگ📃دانلود طرح توجیهی: بستـه‌بنـدي خــرمـا با ظرفيت 2000 تن📃دانلود طرح توجیهی: تولید بستنی چوبی📃دانلود طرح توجیهی: تولید و بسته‌بندي خشكبار با ظرفيت 1000 تن در سال📃دانلود طرح توجیهی: تولید فرآوري و بسته‌بنـدي ماهي📃دانلود طرح توجیهی: تولید بسـته‌بندي عـســل با ظرفيت 240 تن در سال📃دانلود طرح توجیهی: پرورش بره پرواری به ظرفیت 750 راس📃دانلود طرح توجیهی: باغداري و پرورش ميوه جات با ظرفيت پانزده هكتار📃دانلود طرح توجیهی: تولید باند ارتوپدی📃دانلود طرح توجیهی: پرورش بره پرواری به ظرفیت 1000 راس📃دانلود طرح توجیهی: احداث باشگاه ورزشي📃دانلود طرح توجیهی: احداث باغ پسته به مساحت 100 هکتار📃دانلود طرح توجیهی: احداث باغ پسته به مساحت 200 هکتار📃دانلود طرح توجیهی: احداث باغ زیتون به مساحت 50 هکتار📃دانلود طرح توجیهی: احداث باغ زیتون به مساحت 100 هکتار📃دانلود طرح توجیهی: احداث باغ زیتون به مساحت 200 هکتار📃دانلود طرح توجیهی: تولید انواع وسایل آتش بازی📃دانلود طرح توجیهی: تولید دستگاههای نو آور آتش نشانی📃دانلود طرح توجیهی: تولید غذای کودک به ظرفیت 500 تن