نمایش فایل(تحقیق درباره نقش دانشگاه ها در کارآفرینی )

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره نقش دانشگاه ها در کارآفرینی را مشاهده می نمایید.
تحقیق درباره نقش دانشگاه ها در کارآفرینی |1663904|rsc|تحقیق,نقش دانشگاه ها در کارآفرینی,دانشگاه و کارآفرینی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 26 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

نقش دانشگاه ها در کارآفرینی

عمده ترین مسئله ای که باعث رشد و توسعه اقتصادی می شود، تغییر در کیفیت آموزش و توجه به کیفیت نیروی انسانی است. اگر می خواهیم بحث کار آفرینی را در کشور جدی بگیریم باید نظام آموزشی ما به سمتی برود که نیروهای با شهامت شجاعت در تصمیم گیری پرورش دهد.عمده ترین مسئله ای که باعث رشد و توسعه اقتصادی می شود، تغییر در کیفیت آموزش و توجه به کیفیت نیروی انسانی است. اگر می خواهیم بحث کار آفرینی را در کشور جدی بگیریم باید نظام آموزشی ما به سمتی برود که نیروهای با شهامت شجاعت در تصمیم گیری پرورش دهد.

واژه کارآفرینی از کلمه فرانسوی (Entreprendre)بر معنای متعهد شدن است. اما بنا به تعریف واژه نامه دانشگاهی و بستر، کار آفرین کسی است که متعهد می شود مخاطره های یک فعالیت اقتصادی را سازماندهی، اداره کند. کارآفرینان معمولاٌ افرادی هستند که ریسک معتدل را در دستور کار خود پیش بینی می کنند، خلاق و نو آور هستند، عزم و اراده قوی و استقلال طلبی بالایی دارند و ثروت طلب نیستند. در گذشته افسانه ای شایع بود که کار آفرینان دارای ویژگی ذاتی هستند و این ویژگیها همراه با آنان متولد می شود. اما امروز کار آفرینی به عنوان رشته ای علمی مورد شناسایی قرار گرفته است. رشته علمی کار آفرینی همانند تمام رشته های دیگر، دارای مدلها، فرآیندها و قضایای (cases) است که باید دانش مربوط به آنها کسب شود. آموزش کار آفرینی و تحقیقات مربوط به آن هم اکنون با چالشهای متعددی مواجه شده است که برخی از این چالشها توسط بلاک (Block) و استامپ (Stump) ارائه شده است. این چالشها عبارتند از:
-
چالش در ایجاد مترولوژی های تحقیق برای اندازه گیری اثر بخشی کار آفرینی.
-
چالش در محتوا و شیوه های آموزش کار آفرینی.
-
چالش در کیفیت مدرسان کار آفرینی.
-
چالش
در پذیرش آموزش کار آفرینی در دانشکده هامطالب دیگر:
🔥پاورپوینت تحقیق راجب مزایای بازنشستگی🔥پاورپوینت حسابداری گزارشگری بر حسب قسمت های مختلف🔥پاورپوینت حسابداری فعالیت های کشاورزی🔥پاورپوینت حسابداری طرح های مزایای بازنشستگی🔥پاورپوینت حسابداری فعاليت هاى بيمه عمومى🔥دانلود پاورپوینت کتاب و درس مهندسی نرم افزار🔥دانلود پاورپوینت سفره های آب زیرزمینی 🔥پاورپوینت کتاب مهندسی نرم افزار 1 از سامرویل🔥دانلود پاورپوینت اهمیت و ارکان مهندسی نرم افزار و کاربرد آن🔥دانلود پاورپوینت مهندسی نرم افزار 🔥پاورپوینت معرفی چند برج شگفت انگیز و سبز دنیا🔥پاورپوینت امنیت در فضاهای مسکونی🔥پاورپوینت معماری ساختمان های سبز🔥پاورپوینت بیونیک و سانتیاگوکالاتراوا🔥پاورپوینت مفهوم و آثار مشهور معماری ارگانیک🔥پاورپوینت انعکاس طبیعت درمعماری🔥پاورپوینت معرفی ورزشگاه ۶۰۰۰ نفری حسین رضا زاده🔥دانلود پاورپوینت مفاهیم مدیریت پروژه🔥پاورپوینت معماری بیزانس ( روم شرقی )🔥دانلود پاورپوینت سلسله مراتب مهندسی سیستم و معماری آن🔥پاورپوینت تاریخچه مجموعه ورزشی آزادی تهران🔥پاورپوینت برنامه فیزیکی سالن چند منظوره🔥دانلود پاورپوینت مدلسازی تحلیل داده ها🔥پاورپوینت اصول و مفاهیم طراحی نرم افزار🔥دانلود پاورپوینت مدل فرآیندی شی گرایی و اصول آن