نمایش فایل(تحقیق در مورد هنر زندگي )

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق در مورد هنر زندگي را مشاهده می نمایید.
تحقیق در مورد هنر زندگي |1562852|rsc|تحقیق در مورد هنر زندگی ,هنر زندگی,دانلود تحقیق در مورد هنر زندگی ,هنر,زندگی

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

دسته بندی : وورد

نوع فایل : .doc ( قابل ويرايش و آماده پرينت )

تعداد صفحه : 11 صفحه

قسمتی از متن .doc :

هنر زندگي

هيچ مردي به خواستگاري نميرود تا همسرش را تيره بخت کند وهيج دختري پيشنهاد ازدواج را نمي پذيرد تا مردي را نا اميد سازد اما چقدرازازدواجها به خوشبختي مي انجامد وچقدر زندگي در زير يک سقف براي زوجها شادي وموفقيت به ارمغان مي آورد؟

هم زن و هم مرد به اختيار و اشتياق و اميدوار و با نشاط ، پيمودن جاده زندگي را دست در دست هم آغازمي کنند و دلشان

مي خواهد همراه و همدوش يکديگر تا پايان راه در کنار هم باشند اما در بسياري از موارد اندکي از راه نرفته اند که ترديد دلهاي اميدوارشان را مي لرزاند وفاصله خود را با زندگي ايده آل وشاد ذهنشان بسيار مي بينند.

واگر هنوز عجولي جواني را در کوله پشتي خود جاداده باشند ازدواج خود رااشتباهي بزرگ قلمداد مي کنند وبا مشاهده تفاوتهاي فرد مقابل با همسري که در خيال خود پرورده اند اندوهگين مي شوند. اگر در ابتداي راه گرد خودخواهي رااز وجود خود نتکانده باشند همسر خود را متهم مي کنندو... اين تازه شروع داستان است. داستاني که اگر شخصيتهايش بدون آگاهي ،صبر وگذشت همچنان بر مرکب خودخواهي خويش بتازند به تراژدي طلاق مي انجامد ويا ميدان مبارزه اي مي شود به وسعت عمرشان که هم انرژي وفرصت زندگي خودشان را تباه ميکند وهم فرزندانشان را در گير، وحاصل اين زندگي يک دنيا نياز اجابت نشده اشت و ردي از آرامش در آن ديده نمي شود.

پس بياييد آغاز شيرين زندگي را تداوم بخشيم واگر قصه زندگي ما هم چنين رنگي به خود گرفته با قلم تدبير ، ادامه آن را به گونه اي بنويسيم که سالها آرام وخوشبخت در کنار همسرمان زندگي کنيم وسايه اي باشيم دلپذير ومطمئن براي فرزندانمان .

فراموش نکنيم که هيچ وقت دير نيست وزندگي ما – من واو- منحصر به فرد است يعني مثل خودمان!پس خودمان تصميم بگيريم وبا شناخت هر چه بيشتر خود وهمسرمان وکمي هم انصاف ، شالوده يک خانواده محکم را بنا نهيم که هيج بادي آن را نلرزاند وپناهگاه نسلهاي بعد ما باشد.مطمئن باشيد که کار سختي نيست. شمارا دعوت مي کنم به خواندن نکاتي چند که به نظر نگارنده مي توانند اثرات شگفت انگيزي داشته باشند:

عشق خوب است اما کافي نيست!

در عرصه زندگي خانوادگي اگر عشق نباشد هيچ نيست اما حقيقت امر اين است که در کنار عشق بايد تدبير وآگاهي هم لحظه به لحظه باما زندگي کند. به عبارت ديگر عشقي که در ابتداي ازدواج شکل مي گيردمطالب دیگر:
بررسی وضعیت تنظیم خانواده در ایران و بررسی وسايل و روشهاي جلوگيري از بارداريبررسی گیربکس ها و مزیت گیربکس اتوماتیک چگونگی کارکرد آنبررسی هويت ملي و عناصر راهكارهای آنبررسی شیر و نحوه زندگی و پراکندگی آن در ایران و جهانبررسی استاندارد آلماني DIN و بررسی تأثيرپذيري نانو از DINجغرافياي اقتصادي استان تهران و بررسی کشاورزی و دامداری و صنایع و معادنآشنايي با كافكا (داستان سراي غربي) و بررسی عقاید و سبک و فعالیتهای ادبی و آثار اوبررسی سرمايه گذاري خارجي در ايران و بررسی تاریخچه و عوامل موثر و تسهیلات و مزایان قوانین جدید آنبررسی مدار فرمان و کنتاکتور و مزایا و مشخصات آن و بررسی مدار قدرتبررسی جنگلها و انواع و پیدایش و تخریب آنها و بررسی تأثير آتش سوزی جنگل بر اكوسيستم و آتش سوزي جنگبررسی آسانسور و تاريخچة و اصول عملکرد و طراحی آنبررسی ورق كاري و ورق هاي حرارتي و ویژگیها و موارد مصرف آنهابررسی كانكس و ساختمان آن و تصاويري از كانكس هابررسی استانداردها و انواع و اصول و قواید آن و معرفی سیستم و استاندارد AI SI SAEبررسی استفاده از آلومينيوم در نماهای ساختمان شهریبررسی طراحیهای نوین برای نمایش مفاهیم عمیق به كمك نقاشی های ساده و بررسی نقاشی نو از دیدگاه استاد فربررسی نقاشي ايراني در دوران كهن و نقاشی روی چوببررسی طبیعت در نقاشي معاصر و بررسی نقاشی در دوران انقلاببررسی نقاشي دوران صفوی و دوران مياني ايران و شکل گیری مینیاتوربررسی حسابرسی و كاربرگهای تحت اکسل و سیاستهای كنترل كيفيت در حسابرسيوحدت ملي و انسجام اسلامي و بررسی راهکارهای تحقق و پایبندی به ضرورت آنآشنايي با شركت درخشان صنعت ايستاتيس و اهداف و زمینه های فعالیت و محصولات آنبررسی تاثیر تحولات اقلیمی بر مناطق مختلف و تأثير گرم شدن زمین و آتش سوزي جنگلهاي كاليفرنيا بر اكوسبررسی خازنها و ظرفیت و انواع و عملکرد و کاربرد آنهابررسی مس و تقاضا و قیمت و مصرف جهانی آن و بررسی بازیافت مس و بازيابي آن از قراضه